AKCE NOVINKY

Akce 1+1 2017JL 201707
Reklamní film
Aktuality

Vítejte na stránkách Jihočeské textilní Písek

        Naše společnost Jihočeská textilní s.r.o. působí na českém trhu od roku 2006.

        V Písku si navrhujeme své vlastní ucelené kolekce nejen podle posledních módních trendů, ale často inspirované historií tohoto krásného města. Ročně přinášíme na trh dvě zcela nové kolekce a to pro jaro-léto a podzim-zimu. Každá z těchto kolekcí obsahuje okolo 120 modelů. Široká nabídka se skládá z triček, pulovrů, mikin, svetrů, vest, z nočního prádla, spodního prádla, thermo prádla, županů atd. To vše v různých materiálech, úpravách materiálů, střizích a v nepřeberné škále barev, jak pro ženy, tak pro muže.

         Velkoobchodní prodej zajišťujeme po celé České republice a Slovensku našimi vlastními prodejci, případně si lze naše výrobky objednat na prodejních výstavách v Brně, Kácově, Příboře, Nitře a Košicích. Samozřejmostí je prodej přímo v centrále v píseckých Purkraticích.

         Dále provozujeme vlastní stále se rozšiřující maloobchodní síť prodejen, kterých je v současné době 54. Naše zboží můžete zakoupit i na dalších cca 300 obchodech u nás a na Slovensku, které provozují naši zákazníci.

         Náš kolektiv Jihočeské textilní dělá vše pro spokojenost s naší nabídkou, dostupností a v neposlední řadě se vstřícností našich prodavaček.

          Děkujeme za Vaši přízeň.